Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Гіпертонія або тиск: Поради

хворим і лікарям


Всесвітній тиждень боротьби з гіпертонією пройшов у Чернігівській міській лікарні № 3 (колишня лікарня Чернігівського радіоприладного заводу).

Серед заходів, які там проводилися, були і опитування хворих, і вимірювання тиску, і зібрання лікарів.

На медичному заході, який ви можете побачити, вони обговорили картину із захворюванням на артеріальні гіпертензію – підвищений тиск – у світі і в Україні зокрема.

Лікарі звітували про свою роботу під час тижня боротьби з гіпертонією. Вони поділилися сучасними підходами до лікування гіпертензії.

До речі, про поради лікаря терапевта Родіки Піонтковської ми уже розповідали, їх можна перечитати та переглянути на «Високому Валі».

Найчастіше терапевти наголошують на тому, що необхідно вранці і увечері контролювати свій тиск, якщо він у вас підвищений та понижений.

Лікар-терапевт Олена Сєргєєва розповіла, зокрема , про нові підходи у стандартах лікування артеріальної гіпертензії.

Вона не торкнулася конкретних препаратів при лікуванні, адже це справа індивідуальна. Їх визначає лікар після уважного дослідження всіх чинників хвороби пацыэнта.

До речі, Олена Сєргєєва роповіла і про нові підгоди у визначенні підвищеного тиску.

Втім послухайте це відео і переконайтеся в тому, що ваше здоров’я у першу чергу у ваших руках.

Адже задовго до того, як людина захворіє, вона веде такий спосіб життя, якій її веде просто у руки хвороби. Це підтверджують і опитування хворих, які провели студенти 3-го курсу Чернігівського медичного коледжу.
 Автор: Владислав САВЕНОК

За матеріалами видання Високий Валpowered by Legacy - 2013