Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Вітання



Представників підрозділу: Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу
  • Медичну сестру Аніщенко Ірину Андріївну (08.12)!
  • Медичну сестру Курачек Наталію Леонідівну (27.12)!
Представників підрозділу: Хірургічне відділення
  • Лікаря-хірурга Павленчика Ростислава Миколайовича (06.12)!
  • Медичну сестру Рижик Тетяну Михайлівну (17.12)!
  • Медичну сестру Терещенко Наталію Василівну (18.12)!
  • Молодшу медичну сестру Притиковську Любов Михайлівну (20.12)!
  • Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Медичну сестру Абалову Лесю Миколаївну (25.12)!
Представників підрозділу: Гінекологічне відділення
  • Медичну сестру Безкоровайну Ларису Борисівну (04.12)!
  • Медичну сестру Пархоменко Олену Миколаївну (27.12)!
Працівників підрозділу: Фізіотерапевтичне відділення
  • Медичного брата Созонтова ВладиславаОлександровича (01.12)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Лікаря-фізіотерапевта Ластовець Оксану Петрівну (06.12)!
  • Молодшу медичну сестру Голобурду Людмилу Григорівну (08.12)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Медичну сестру Сачівко Оксану Миколаївну (18.12)!
Працівників підрозділу: Відділення діагностики
  • Молодшу медичну сестру Чепурну Ірину Володимирівну (22.12)!
Працівників підрозділу: Клініко-діагностична лабораторія
  • Молодшу медичну сестру Слєзну Ірину Вікторівну (04.12)!
  • Лаборанта Супрун Людмилу Миколаївну (09.12)!
  • Біолога Фоменко Євгенію Леонідівну (19.12)!
Працівників підрозділу: Бактеріологічна лабораторія
  • Лаборанта Колесник Ольгу Станіславівну (20.12)!
Працівників підрозділу: Приймальне відділення
  • Молодшу медичну сестру Тупик Тетяну Анатоліївну (20.12)!
  • Лікаря-терапевта Павленко Наталію Володимирівну (23.12)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
Працівників підрозділу: Загальний штат
  • Оператора комп’ютерного набору Федосеєнко Поліну Юріївну (10.12)!
  • Лікаря-рентгенолога Любенка Дмитра Миколайовича (11.12)!
  • Молодшу медичну сестру Спірічеву Валентину Леонтіївну (16.12)
  • Молодшу медичну сестру Кошову Ганну Вікторівну (17.12)
Працівників підрозділу: Операційний блок
  • Медичну сестру Мельниченко Ольгу Григорівну (13.12)!
  • Працівників підрозділу: Поліклінічне відділення
    • Медичну сестру Гурську Євгенію Анатоліївну (01.12)!
    Працівників підрозділу:Спеціалісти та службовці
    • Техніка Палей Людмилу Валентинівну (03.12)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
    Працівників підрозділу: Господарчий та обслуговуючий персонал
    • Апаратника повітроподілу Рудька Валерія Георгійовича (02.12)!
    • Підсобного робітника Коломейченка Андрія Володимировича (10.12)!
    • Підсобного робітника Долінського Віктора Михайловича (11.12)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
    • Столяра Бикова Геннадія Михайловича (12.12)!
    • Прибиральника територій Хроп Парасковію Степанівну (14.12)
    Працівників підрозділу: Загальнореабілітаційне відделення
    • Медичну сестру Вілінську Ірину Миколаівну (05.12)!
    Представників підрозділу: Відділення по наданню первинної медичної допомоги населенню
    • Лікаря загальної практики Лисицю Юлію Григорівну (04.12)!
    • лікаря-інтерна з загальної практики Заяць Олену Сергіївну (09.12)!

    Незабутніх вражень, щасливих подій, Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
    Здійснення задумів, втілення мрій!
    Справджуються завжди заповітні мрії.
    Хай палають в серці почуття високі,
    А доля дарує повні щастям роки.
    Життя хай буде наче свято:
    Вітання друзів і пісні!
    Щастя і радості багато
    Несуть прийдешні світлі дні!


З повагою адміністрація
та профспілковий комітет лікарні



Працівників підрозділу: Апарат управління
  • Головну медичну сестру Іванову Людмилу Миколаївну (02.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Заступника головного лікаря з поліклінічної роботи Мойсієнко Олену Володимирівну (28.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
Представників підрозділу: Терапевтичне відділення
  • Медичну сестру Молофєєнко Олену Анатоліївну (08.11)!
  • Медичну сестру Парандич Юлію Миколаївну (12.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
Представників підрозділу: Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу
  • Молодшу медичну сестру Сердюк Наталію Кузьмівну (09.11)!
  • Медичну сестру Бурковську Людмилу Панкратівну (13.11)!
  • Медичну сестру Скубакову Тетяну Юріївну (14.11)!
  • Молодшу медичну сестру Мойсієнко Любов Володимирівну (18.11)!
  • Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Лікаря-невропатолога Ігнатенко Руслану Олегівну (20.11)!
  • Молодшу медичну сестру Карпенко Тетяну Михайлівну (26.11)!
Представників підрозділу: Хірургічне відділення
  • Молодшу медичну сестру Булавко Валентину Іванівну (01.11)!
  • Молодшу медичну сестру Бебко Людмилу Василівну (13.11)!
  • Молодшу медичну сестру Овсієнко Ірину Миколаївну (14.11)!
  • Молодшу медичну сестру Протченко Ольгу Анатоліївну (29.11)!
Представників підрозділу: Гінекологічне відділення
  • Молодшу медичну сестру Губко Людмила Павлівна (06.11)!
  • Молодшу медичну сестру Рослу Олену Василівну (10.11)!
  • Медичну сестру Климчук Оксану Петрівну (30.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
Працівників підрозділу: Анестезіологічне відділення
  • Медичну сестру Матенчук Тетяну Юріївну (08.11)!
  • лікаря-інтерна з анестезіології та інтенсивної терапії Середу Сергія Олександровича (16.11)!
  • Медичну сестру Сиз Ольгу Геннадіївну (21.11)!
Працівників підрозділу: Фізіотерапевтичне відділення
  • Старшу медичну сестру Свириденко Ольгу Юріївну (02.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
Працівників підрозділу: Клініко-діагностична лабораторія
  • Лаборанта Роговець Ірину Миколаївну (13.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Біолога Пономаренко Тетяну Валеріївну (24.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
  • Працівників підрозділу: Бактеріологічна лабораторія
    • Лаборанта Куценко Антоніну Вікторівну (30.11)!
    Працівників підрозділу: Приймальне відділення
    • Молодшу медичну сестру Шевченко Любов Сидорівну (18.11)!
    Працівників підрозділу: Загальний штат
    • Рентгенолаборанта Михайленко Наталію Василівну (17.11)!
    • Лікаря-ортопед-травматолога Макієнка Миколу Олексійовича (28.11)!
    • Рентгенолаборанта Тичинську Катерину Петрівну (29.11)!
    Працівників підрозділу: Операційний блок
    • Молодшу медичну сестру Дубину Юлію Валентинівну (14.11)
    • Медичну сестру Руденок Марину Владиславівну (17.11)!
    • Працівників підрозділу: Поліклінічне відділення
      • Медичного реєстратора Дятел Олену Григорівну (02.11)!
      • Медичну сестру Ванду Людмилу Миколаївну (05.11)!
      • Медичну сестру Морозовську Світлану Миколаївну (04.11)!
      • Лікаря-ендокринолога Дорогу Світлану Анатоліївну (16.11)!
      • Молодшу медичну сестру Квач Прасковію Павлівну (20.11)!
      Працівників підрозділу: Бухгалтерська служба
      • Бухгалтера Федосієнко Олену Василівну (10.11)!
      • Бухгалтера Пустовойт Надію Олександрівну (22.11)!
      Працівників підрозділу:Спеціалісти та службовці
      • Секретаря-друкарку Березинську Світлану Петрівну (01.11)!
      • Фахівця з публічних закупівель Родинченко Ірину Олександрівну (13.11)!
      • Інженера з охорони праці Гур"янову Надію Миколаївну (24.11)!
      Працівників підрозділу: Господарчий та обслуговуючий персонал
      • Підсобного робітника Василенка Олександра Вікторовича (04.11)!
      • Сторожа Лисенко Валентину Григорівну (04.11)!
      • Машиніста із прання та ремонту спецодягу Жеребор Марію Семенівну (16.11)!
      • Прибиральника територій Німчик Наталію Володимирівну (16.11Вітаємо Вас з ювілеєм!
      • Ліфтера Геращенко Наталію Миколаївну (20.11)!
      • Слюсаря-ремонтника Барана Андрія Леонідовича (21.11)! Вітаємо Вас з ювілеєм!
      • Сторожа Шаповала Олександра Вікторовича (26.11)!
      • Водія Максимця Миколу Гнатовича (28.11)!
      Працівників підрозділу: Харчоблок
      • Кухонного робітника Клевець Надію Миколаївну (19.11)!
      • Кухаря Куріку Ірину Миколаївну (25.11)!
      Працівників підрозділу: Загальнореабілітаційне відделення
      • Молодшу медичну сестру Вовк Ніну Олександрівну (13.11)!

      Прийміть від душі наші щирі вітання,
      Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!
      Життя хай дарує чудові презенти,
      Яскраві емоції, щастя моменти.
      Щоб лихо до хати дорогу не знало,
      А доля Вам радість завжди дарувала!


З повагою адміністрація
та профспілковий комітет лікарні



Терапевтичне відділення
  • Медичну сестру Вінниченко Наталію Олександрівну
Хірургічне відділення
  • Молодшу медичну сестру Безкровну Ольгу Олексіївну
  • Молодшу медичну сестру Мовчанюк Людмилу Михайлівну
  • Лікаря-хірурга Косковецького Дмитра Васильовича
Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу
  • Медичну сестру Лозову Тетяну Анатоліївну
Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
  • Медичну сестру Ластовець Наталію Миколаївну
Фізіотерапевтичне відділення
  • Медичну сестру Єзловецьку Світлану Анатоліївну
  • Медичну сестру Букату Аллу Анатоліївну
Відділення по наданню первинної медичної допомоги населенню
  • Лікаря загальної практики Романченко Тамару Антонівну
  • Медичну сестру Коваль Ірину Володимирівну
Операційний блок
  • Медичну сестру Вятіорець Наталію Василівну


Терапевтичне відділення
  • Молодшу медичну сестру Пустовойт Наталію Григорівну
Хірургічне відділення
  • Лікаря-хірурга Ластовця Андрія Анатолійовича
  • Медичну сестру Пугач Олену Василівну
  • Медичного брата Циклаурі Максима Юрійовича
  • Молодшу медичну сестру Булавко Валентину Іванівну
  • Молодшу медичну сестру Сидоренко Тетяну Іванівну
Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу
  • Медичну сестру Свириденко Олену Яківну
  • Молодшу медичну сестру Ромашко Ніну Костянтинівну
  • Медичну сестру Коваленко Юлію Володимирівну
Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
  • Старшу медичну сестру Михайленко Ганну Романівну
  • Медичну сестру Лисенко Каріну Валеріївну
  • Молочшу медичну сестру Корнієнко Аллу Миколаївну
Фізіотерапевтичне відділення
  • Медичного брата Копу Олексія Володимировича
  • Молодшу медичну сестру Рожко Оксану Олександрівну
  • Медичного брата Негрова Максима Олексійовича
Відділення по наданню первинної медичної допомоги населенню
  • Завідувача господарством Коваленко Ганну Сильвестрівну
  • Медичну сестру Петренко Людмилу Василівну
  • Медичного реєстратора Сидоренко Оксану Максимівну
Гінекологічне відділення
  • Медичну сестру Налегач Ольгу Володимирівну
  • Молодшу медичну сестру Полякову Олену Олександрівну
Відділення діагностики
  • Медичну сестру Барбаш Олену Іванівну
Бактеріологічна лабораторія
  • Молодшу медичну сестру Засько Олександру Олександрівну
  • Лаборанта Крот Вікторію Юріївну
  • >
Приймальне відділення
  • Лікаря-терапевта ГубенкоТетяну Іванівну
Поліклініка
  • Лікаря-акушер-гінеколога Скорінову Інну Володимирівну
Загальнореабілітаційне відділення
  • Медичну сестру Козел Валентину Іванівну
  • Сестру-господиню Майбороду Аллу Анатоліївну
Господарсько-обслуговуючий персонал
  • Монтажника санітарно-технічних систем і устаткування Кольцова Олександра Олександровича
  • Підсобного робітника Попова Ігора Миколайовича
  • >
Харчоблок
  • Кухаря Кабенок Любов Петрівну
  • Кухаря Шуруту Тамару Андріївну


З повагою адміністрація
та профспілковий комітет лікарні.



Працівників підрозділу: Апарат управління
  • Головного лікаря Янголя Віктора Івановича (15.03)!
Представників підрозділу: Терапевтичне відділення
  • Старшу медичну сестру Яковенко Ольгу Володимирівну (04.03)!
  • Сестру-господиню Гривко Ірину Юріївну (17.03)!
  • Медичну сестру Ільєнко Інну Миколаївну (26.03)!
Представників підрозділу: Неврологічне відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу
  • Молодшу медичну сестру Синицю Світлану Василівну (01.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
  • Медичну сестру Мирошниченко Світлану Григорівну (05.03)!
  • Медичну сестру Філіпович Жанну Павлівну (06.03)!
  • Завідуючого неврологічним відділенням, лікаря-невропатолога Коваленко Вячеслава Михайловича (09.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
  • Лікаря-інтерна з неврології Сушко Інну Віталіївну (19.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
  • Лікаря-невропатолога Ліхтар Людмилу Петрівну (21.03)!
  • Медичну сестру Шульгу Світлану Іванівну (31.03)!
Представників підрозділу: Хірургічне відділення
  • Медичну сестру Ляшенко Світлану Олександрівну (17.03)!
  • Медичну сестру Малу Світлану Михайлівну (19.03)!
  • Молодшу медичну сестру Семененко Олександру Андріїівну (23.03)!
  • Медичну сестру Грищук Ольгу Олександрівну (27.03)!
Представників підрозділу: Гінекологічне відділення
  • Сестру господиню Ніколаєнко Олександру Михайлівну (16.03)!
  • Молодшу медичну сестру Завадську Галину Олександрівну (20.03)!
Працівників підрозділу: Анестезіологічне відділення
  • Медичну сестру Павленко Ганну Степанівну (01.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
  • Медичну сестру Велігорську Олену Михайлівну (28.03)!
  • Медичну сестру Щербу Наталію Віталіївну (30.03)!
Працівників підрозділу: Фізіотерапевтичне відділення
  • Медичного брата Жадько Сергія Володимировича (04.03)!
  • Медичного брата Черняка Олександра Михайловича (20.03)!
  • Молодшу медичну сестру Рябець Ольгу Михайлівну (27.03)!
Представників підрозділу: Відділення діагностики
  • Медичну сестру Апанасенко Марина Борисівна (26.03)!
Працівників підрозділу: Бактеріологічна лабораторія
  • Молодшу медичну сестру Лазаренко Ніну Михайлівну (01.03)!
Працівників підрозділу: Приймальне відділення
  • Молодшу медичну сестру Біленко Тамару Миколаївну (29.03)!
Працівників підрозділу: Загальний штат
  • Молодшу медичну сестру Михайленко Наталію Василівну (02.03)!
  • Молодшу медичну сестру Паньків Світлану Сергіївну (18.03)!
  • Медичну сестру Криволап Вікторію Володимирівну (27.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
Працівників підрозділу: Поліклінічне відділення
  • Медичну сестру Голубенко Людмилу Володимирівну (20.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
  • Медичну сестру Дмитрієву Олену Сергіївну (24.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
  • Лікаря-офтальмолога Чех Людмилу Миколаївну (30.03)!
Працівників підрозділу: Стоматологічне відділення
  • Лікаря-стоматолога-терапевта Тищенко Лідію Данилівну (06.03)!
Працівників підрозділу: Господарчий та обслуговуючий персонал
  • Маляра Махней Ольгу Василівну (08.03)!
  • Гардеробницю Яковенко Тетяну Валентинівну (11.03)!
  • Підсобного робітника Деркача Віктора Миколайовича (17.03)!
  • Прибиральника службових приміщень Голосюк Тетяну Віталіївну (19.03)!
  • Сторожа Біленко Володимира Микитовича (22.03)!
  • Прибиральника службових приміщень Пономарчук Наталію Сергіївну (27.03)!
  • Прибиральника службових приміщень Шевелу Антоніну Іванівну (28.03)! Вітаємо з ювілеєм Вас!
Працівників підрозділу: Харчоблок
  • Кухонного робітника Мацвейко Ольгу Віталіївну (05.03)!
  • Кухонного робітника Халімоненко Олену Іванівну (22.03)!
Працівників підрозділу: Загальнореабілітаційне відделення
  • Молодшу медичну сестру Молочко Людмилу Василівну (10.03)!
Працівників підрозділу: Лабораторія ПЛР
  • Біолога Щербу Ольгу Юріївну (16.03)!
Працівників підрозділу: Відділення по наданню первинної медичної допомоги населенню
  • Лікаря-терапевта Третяк Ольгу Миколаївну (02.03)!
  • Лікаря-терапевта Закерничну Зінаїду Іванівну (09.03)!
  • Лікаря-інтерна зі спеціалізації ЗПСМ Криву Анастасію Юріївну (23.03)!

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів щирих привітань,
Від зірки — здійснення бажань!
Від сонця — світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
Хоч не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!


З повагою адміністрація
та профспілковий комітет лікарні.



Лаборанта Єрмоленко Наталію Миколаївну (25.07.)

Молодшу медичну сестру Новобранець Ганну Михайлівну (26.07.)

Сестру медичну Поступайло Олену Євгеніївну (27.07.)

Комірника Кремізіон Галину Миколаївну (29.07.0

Сестру медичну Сахно Юлію Василівну (30.07.)


Бажаємо миру і світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі.

Творчого вогнику, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги.

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!



 

 

З повагою адміністрація

та профспілковий комітет лікарні.



powered by Legacy - 2013