Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Нейрохірургія


З початку 2014 року на базі хірургічного відділення ЧМЛ№3 виділено ліжка для хворих, які потребують нейрохірургічної допомоги.

Нервова система має найголовніше значення в організмі людини. Вона координує, регулює роботу всіх внутрішніх органів і здійснює зв'язок організму із зовнішнім середовищем. Нейрохірургія э складною медичною спеціальністю, що сягає глибин головного та спинного мозку. Окрім цього, в поле діяльності спеціальності «нейрохірургія» входять захворювання хребта та периферичних нервів.

Нейрохірургія сьогодні – це мікрохірургія, навігаційні технології, новітні методи візуалізації, сучасна анестезіологія і трансфузіологія, це сучасні інструменти та операційне обладнання, рентгенівська техніка тощо.

(Гарус Андрій Анатолійович, лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук)


Відділення нейрохірургії – це команда професіоналів-однодумців, основним принципом для яких є постійне навчання та удосконалення своїх навиків задля служіння хворим людям. Мета нашої діяльності – зробити так, щоб у Чернігові з′явилася сучасна нейрохірургія.


Спеціалісти нашого відділення займаються хірургічним лікуванням:

Захворювань головного мозку, таких як: пухлини головного та мозку, гідроцефалія (водянка головного мозку), кісти головного мозку, внутрішньочерепні гематоми.

Захворювань хребта та спинного мозку, таких як: пухлини спинного мозку та хребта, остеохондроз (грижа м/х диску, стеноз хребтового каналу, спондилолістез), травми хребта та спинного мозку.

Захворювань периферичної нервової системи, таких як: травматичне ушкодження нерву, тунельні синдроми (синдром карпального каналу, синдром каналу Гійона, ульнарний синдром), пухлини периферичних нервів.

Окрім того, фахівці відділення нейрохірургії здійснюють консультації з приводу таких захворювань, як: остеопороз, інсульт, нейроінфекції, мігрень та ін..

Як відомо, нейрохірургія – це високотехнологічна спеціальність. Тому, ми оснастили операційну нейрохірургії всім необхідним обладнанням та інструментарієм, щоб відповідати високим стандартам лікування.

Для лікування пацієнтів ми використовуємо лише перевірені та ефективні методи, що заслужили у світі репутацію «золотих стандартів», яких потребує сучасна нейрохірургія.

Співробітники відділення проводять активну практичну та наукову діяльність, приймають участь у науково-практичних конференціях, конгресах, симпозіумах. Регулярно здійснюються закордонні відрядження з обміну досвідом, стажування в провідних нейрохірургічних клініках світу.


Лікарі: Гарус Андрій Анатолійович, лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук.

Захарчук Петро Михайлович, лікар-нейрохірург.

Консультація нейрохірурга: каб. 138, 139.

Тел.: (0462) 95 19 76

(050) 28 98 120

(063) 127 39 35powered by Legacy - 2013