Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Гінекологічне

Одним з пріоритетних напрямків медичної галузі в Україні є турбота про здоров’я жінки, матері, дитини.

Гінекологічне відділення в лікарні працює з 1990 року. Значний внесок в організацію роботи відділення внесли перша завідуюча Литвиненко О.Є., потім – Нікітіна Р.А.

З квітня 2001 року завідує відділенням досвідчений лікар Кезля Н.А.


Поряд з ветеранами акушерства та гінекології такими, як Синиця В.Д., Трибушиніна В.І. у відділенні працюють молоді лікарі – Гірин В.П., Заворотинська О.Л., Сердюк Н.О., Томілін В.М.

Не одне покоління сестер медичних виховала та вивчила старша сестра медична Фень Г.Д., яка є для молодших фахівців наставником.

У відділенні – чистота та порядок, затишок. А це – заслуга сестри-господині Ніколаєнко О.М.

За час свого існування у відділенні проліковано більше 55 тисяч хворих, виконано близько 35 тисяч операцій, впроваджено біля 70 нових методик лікування.

З 2004 року у відділенні проводяться лапароскопічні операції на додатках. Кількість таких операцій з року в рік збільшується. З 2012 року почато застосування гістероскопії: діагностичної та операційної.

Лікарі відділення широко займаються проблемами безпліддя. За останні роки цих хворих стало більше тому, що з’явилися нові методи обстеження в лікарні (лабораторія для діагностики інфекцій, що передаються статевим шляхом, визначення гормонів і т.і.)

«Здоров’я жінки – здоров’я родини!» – ось девіз гінекологічного відділення.

Телефон відділення 95-19-47powered by Legacy - 2013