Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Клініко-діагностична


Клініко-діагностична лабораторія (КДЛ) - структурній підрозділ міської лікарні №3. Працює в плановому, ургентному порядку.


Завідуюча лабораторією Приходько Оксана Михайлівна


Старша медична сестра лабораторії Лещенко Світлана Михайлівна


Приміщення лабораторії відповідають за своїм станом та оснащенням, вимогам методик виконання вимірювань, вимогам санітарно-протиепідемічного режиму.

Дослідження виконуються на сучасному обладнанні (автоматичні та напівавтоматичні аналізатори), країн виробників США, Італія, Іспанія, Латвія, Росія.

Використовуються реактиви передових фірм, ліцензованих в Україні. В лабораторії працює кваліфікований персонал, який постійно підвищує кваліфікацію шляхом проходження курсів удосконалення, участі в науково-практичних конференціях, семінарах.

Клініко-діагностична    лабораторія     виконує широкий   спектр досліджень: загально-клінічні, гематологічні, біохімічні, коагулологічні, імунологічні, які необхідні для діагностики, оцінки ефективного лікування багатьох захворювань та станів.

Загальноклінічні дослідження включають аналіз фізико-хімічних особливостей біологічних рідин організму - сечі, мокротиння, рідин із серозних порожнин, спинномозкової рідини, виділення із сечостатевих органів і т.д. Дослідження на виявлення паразитарних організмів проводиться в біоматеріалі: кал, дуоденальний вміст, зшкрібок з періанальних складок, зшкрібок на Demodex follicularis.

Гематологічні дослідження проводяться на автоматичному гематологічному аналізаторі.

Біохімічні дослідження проводяться на автоматичних та напівавтоматичних аналізаторах, що важливо для діагностики : вуглеводного обміну, білкового обміну, пігментного обміну, активність ферментів, ліпідного обміну, залишкового азоту та його компонентів, водно-електролітного обміну. Лабораторією виконуються коагулологічні тести для оцінки стану згортувальної системи крові.

Імунологічні дослідження : групи крові та резус-фактора, маркерів гострого інфаркту міокарда (тропонін І,міоглобін), білків гострої фази ( С-реактивний білок, ревматоїдній фактор), маркерів антигенів Helikobacter pylori, маркерів антитіл до вірусу гепатиту В і С.


Контактний телефон: +38 (0462) 951-146

 


powered by Legacy - 2013