Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Як рятуватися від високого тиску


Більшість людей тривалий час не звертає уваги на свій тиск. Але це лише легковажно, але й часом небезпечно для життя. Бо може загрожувати інфарктами та інсультами.

Саме про це лікарі вели розмову у Чернігівській міській лікарні № 3 з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією 8 травня.

Наше Інтернет-видання вело пряму трансляцію цього медичного заходу. Він знаходиться нижче в публікації.

Цей захід лікарів корисний не лише для них, а для всіх, хто хоч на краплю замислюється про своє здоров’я.

Ця 51 хвилина відео багато скаже вам про те, чого ви не знаєте, навіть, не підозрювали про своє здоров’я.

Заступник головного лікаря з медичної роботи Наталія Бабкіна окреслила коло проблем, з якими зустрічається людство і Україна, страждаючи від високого тиску.

Лікар поліклініки 3 міської лікарні (знаходиться біля Чернігівського радіоприладного заводу) Олена Кондрацька розповіла про профілактику захворювань, пов’язаних з підвищеним та високим тиском.

Були представлені також статистичні дані і динаміка захворюваності серед пацієнтів лікарні.

Про сучасні методи лікування гострого коронарного синдрому розповів завідувач інтервенційної кардіології Сергій Стратилат. Він, до речі, популярно пояснив, звідки беруться такі високі ціни при операціях на серці.

Ви почуєте на відео майже все-все, про що треба знати мало не кожній людині, що піклується про своє здоров’я. Про це розповіла Тамара Томіліна. Вона зосередилась на тому, які перші симптоми підвищеного тиску, коли він стає високим, як розвивається ця хвороба, до яких захворювань приводить. І найголовніше, як треба лікуватися і до кого звертатися.

Переглянувши і послухавши уважно відео, ви відкриєте для себе багато нового. А далі все залежить від вас, бо як казав один із гумористів - більшість людства тільки тим і займається, що не робить ніяких висновків з історії  і нічому не хоче вчитися на чужому досвіді.

 


За матеріалами видання Високий Валpowered by Legacy - 2013