Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Вижити при інсульті реально - трансляція


Науково-практична конференція «Сучасні підходи до діагностики та лікування хворих на мозковий інсульт. Школа реабілітації» наразі проходить на базі Чернігівської міської лікарні № 3 (ЧеЗаРа).

«Високий Вал» веде пряму трансляцію у правому верхньому куті або дивіться нижче.

Захід розпочався зі зміщенням графіка на 15 хвилин.

Конференція проводиться в рамках Всесвітнього дня боротьби з інсультом за сприяння органів охорони здоров`я та влади, а також за підтримки фармацевтичних компаній.

Перед лікарями виступила професор, доктор медичних наук, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров'я України з питань неврології, керівник відділу судинної патології головного мозку Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України Тамара Сергііївна Міщенко.

Вона говорила про сучасні підходи до діагностики та лікування хворих на мозковий інсульт. Національні протоколи та постанови.

Доповідь зробив і кандидат медичних наук, головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров`я Чернігівської обласної державної адміністрації з питань неврології Олександр Марцинкевич.

Він говорив про організація надання медичної допомоги хворим на мозковий інсульт в Чернігівській області.

Про нейрохірургічну допомогу при інсульті розповів кандидат медичних наук, лікар-нейрохірург Чернігівської міської лікарні №3 Андрій Гарус. Його доповідь грунтувалася на досвіді лікування та операцій 21 пацієнта.

Лікар-реаніматолог чернігівської міської лікарні № 3 Олександр Савченко розповів про шляхи оптимізації інтенсивної терапії при ішемічному інсульті. Він базувався на досвіді роботи у відділенні реанімації лікарні.

Керівник науково-організаційного відділу інсультного центру Універсальної клініки «Оберіг», виконавчий директор Української Асоціації боротьби з інсультом Марина Гуляєва розповіла про нейрореабілітацію хворих на мозковий інсульт.

Вона поділилася досвідом реабілітації хворих клінікою «Оберіг.

Про ранню реабілітацію хворих на мозковий інсульт в умовах неврологічного відділення для хворих з порушенням мозкового кровообігу Чернігівської міської лікарні № 3 розповів лікар-невропатолог Микола Тарарощенко.

Завідувач загально реабілітаційного відділення лікарні № 3 Ілля Кадін розповів про клінічні випадки і реабілітацію хворих з черепно-мозковими та травмами хребта в умовах загально реабілітаційного відділення міської лікарні № 3.

Про сучасні методи інструментальної діагностики нейром`язових захворювань розповіли лікар невропатолог Юлія Веретяк та кандидат медичних наук, завідувач паталогоанатомічного відділенням лікарні № 2 Сергій Андрєєв.

Ось повне, майже 5-годинне відео прямої трансляції конференції.


  

За матеріалами видання Високий Валpowered by Legacy - 2013