Офіційний сайт КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 3" ЧМР
 

Досвід впровадження лапароскопічних операцій


Хірурги області діляться досвідом

 

Обласна нарада-семінар «Результати надання хірургічної допомоги жителям Чернігівської області у 2014 році» відбувається сьогодні на базі Чернігівської міської лікарні№ 3 – колишня лікарня Чернігівського радіозаводу.

Столичні світила хірургії та чернігівські хірурги діляться досвідом та розповідають про стан хірургії і нові методи лікування.

Високий Вал веде пряму трансляцію з міста події.

Відкрив нараду-семінар Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Юрій Бойко.

Головний лікар Чернігівської міської лікарні №3 Віктор Янголь привітав учасників

Про результати надання хірургічної допомоги жителям Чернігівщини у 2014 році доповів головний спеціаліст управляння охорони здоров’я з хірургії, кандидат медичний наук Валерій Василинчук.

А заступник директора з наукової роботи НІХТ ім..О.О.Шалімова доктор медичних наук професор Михайло Ничитайло розповів про профілактику, лікування гнійно-септичних ускладнень при виконанні відео хірургічних операцій .

Закінчує доповідь про стан сучасної лапароскопічної хірургії в Україні. Її з фільмом виголошує провідний науковий співробітник відділу лапароскопічної хірургії та холелітіазу НІХТ ім. О.О.Шалімова доктор медичних наук професор Олександр Литвиненко .

Про інтра- та післяопераційні ускладнення лапароскопічної холецистектомії. Ендоскопічну корекцію холедохолітіазу доповість провідний науковий співробітник відділу лапароскопічної хірургії та холелітіазу НІХТ ім. О.О.Шалімова д.м.н. доктор медичних наук Петро Огородник.

А про стан анестезіологічної та реанімаційної допомоги жителям Чернігівської області у 2014 році розповість головний спеціаліст управління охорони здоров’я з анестезіології та реанімації Анатолій Бабенко. За матеріалами видання "Високий вал" 


powered by Legacy - 2013